Další zprávy
18.10.2017 08:41:56
NÁVSÍ - Na tísňové lince včera dopoledne přijali zprávu o pádu muže ze skály poblíž Návsí. Na odlehlé místo události v lese přijela jako první hlídka policie, jejíž příslušníci ihned zahájili srdečné masáž, protože u pacienta došlo k zástavě srdeční činnosti.  ...celý článek
17.10.2017 21:13:15
HOKEJ Třinečtí hokejisté porazili Kometu Brno 4:1 a sesadili ji z čela soutěže. Po bezbrankové úvodní třetině se Oceláři ujali vedení 1:0 a 2:1 přesilovkovými trefami Erika Hrni a Martina Růžičky, který v poslední části zkompletoval hattrick.  ...celý článek
17.10.2017 15:44:13
ČESKÝ TĚŠÍN - Malíř, grafik, ilustrátor, scénograf, tvůrce divadelních loutek, hudebník, skladatel. Žijící v Českém Těšíně třinecký rodák Bronisław Liberda zasvětil umění šedesát ze svých letošních 80 let. Životní jubileum se rozhodl oslavit i výstavami.  ...celý článek
Kultura
ČESKÝ TĚŠÍN - Malíř, grafik, ilustrátor, scénograf, tvůrce divadelních loutek, hudebník, skladatel. Žijící v Českém Těšíně třinecký rodák Bronisław Liberda zasvětil umění šedesát ze svých letošních 80 let. Životní jubileum se rozhodl oslavit i výstavami. ...celý článek
Právník radí
18.10.2017 14:33:32
Srážky ze mzdy jsou jedním ze způsobů provedení exekuce. Ne vždy je zcela jasné co, kdy, jak a komu se vlastně v rámci provádění exekučních srážek sráží. Předně je potřeba poznamenat, že srážky ze mzdy provádí zaměstnavatel z čisté mzdy povinného. ...celý článek
Anketa
Zpravodajství TŽ-MS
11.10.2017 12:19:28
Tři soutěže v řemeslném umu dnes pro žáky devátých tříd základních škol vyhlásili představitelé tří firem. Firma Hamrozi v instalatérství, Strojírny a stavby v obrábění a Třinecké železárny v technických dovednostech. ...celý článek
Inzerce

Marcinko opět úřadoval, Oceláři porazili Plzeň

Tomáš Marcinko se proti Plzni prosadil dvakrát z předbrankového prostoru. Foto: Petr Rubal
11.09.2017 08:03:09

HOKEJ Třinečtí hokejisté porazili v domácí premiéře Plzeň 5:2. Dvakrát skórovala letní posila Tomáš Marcinko, který má po dvou kolech na kontě čtyři branky. Zápas ale nedohráli kapitán Lukáš Krajíček a Jakub Petružálek, které dnes čeká podrobnější vyšetření.

Oceláři rozhodli v rozmezí 16. až 34. minuty, během nichž čtyřmi trefami zlomili bezbrankový stav.V první třetině jsme byli malinko nervózní. Naše hra neměla takový nástup, jaký bychom chtěli. Ale povedlo se nám dát dvě branky důrazem na brankovišti. Myslím, že od druhé třetiny jsme byli trochu lepší, i když i soupeř měl příležitosti. Dostali jsme pak takový laciný gól v přečíslení do šatny na 1:4 a Plzeň  byla nepříjemná. I přes porážku tu odehrála dobrý zápas,“ hodnotil zápas třinecký trenér Václav Varaďa.

Třinec – Plzeň 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 16. Marcinko, 18. Polanský (Petružálek, Doudera), 28. Martin Růžička (Adamský), 34. Marcinko (Roth, Dravecký), 60. Adamský (Dravecký, Marcinko) - 39. Kindl (Kracík), 43. Gulaš (Schleiss). Rozhodčí: Kika, Hradil - Ganger, Gebauer. Vyloučení: 1:5. Využití: 2:0. Diváci: 4496.
Třinec: Hrubec - Krajíček, Adámek, Linhart, Roth, Musil, Doudera - Martin Růžička, Marcinko, Rákos - Petružálek, Polanský, Adamský - Irgl, M. Kovařčík, Dravecký - Jank, Cienciala, Svačina. Trenéři: Varaďa a Zadina.