Žena zemřela poté, co ji na přechodu srazilo auto

Tragédie se odehrála v pátek odpoledne v Českém Těšíně. Poblíž přehrady Hrabina tam osobní auto srazilo ženu, která na místě zemřela.

V Českém Těšíně poblíž přehrady srazilo v pátek odpoledne osobní auto ženu. Foto: ZZS MSK

„Dle dostupných informací měla přecházet po přechodu pro chodce (bez semaforu) žena ve věku přes sedmdesát let, a došlo ke srážce s projíždějícím osobním vozidlem. Chodkyně bohužel na místě zraněním podlehla,“ uvedla policejní mluvčí Soňa Štětínská.

„Svědci nehody zahájili laickou resuscitaci ještě před příjezdem záchranářů, kteří do příjezdu pokračovali v nepřímé masáži srdce, dále zajistili dýchací cesty a periferní žilní linku pro podání potřebných léků. Přes veškerou snahu starší žena na následky vážných mnohočetných poranění na místě zemřela,“ dodal mluvčí ZZS MSK Lukáš Humpl.

Průjezd místem nehody museli po dobu vyšetřování příčin usměrňovat policisté. „Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Dopravní nehodou, včetně okolností a nehodového děje, se zabývají karvinští policisté,“ dodala Štětínská.

 

Další zprávy z regionu