Divadlo má nový web

Novou podobu svých webových stránek představilo Těšínské divadlo. Jsou přehledné, vzdušné a moderní.

Městská knihovna sídlící v Těšínské divadle, nabízí čtenářům novou službu. Ilustrační foto: th

Nová verze internetových stránek Těšínského divadla www.tdivadlo.cz přináší rozšířené informace z dění na jevišti i za ním. „V komunikaci s diváky, kteří nyní do divadla nemohou, jsou mocným nástrojem elektronická média a sociální sítě,“ poukázala tisková mluvčí Těšínského divadla Iva Lupková. Dodala, že na obnovu webu byl nejvyšší čas, i s ohledem na propagaci a komunikaci divadla s publikem, kterému chce poskytovat vylepšené služby.

Až se současná nepříznivá epidemiologická situace zlepší natolik, že divadlo znovu začne hrát pro veřejnost, diváci si budou moci kupovat vstupenky elektronicky, přičemž budou mít možnost vybrat si představení i sedadlo. „Propojili jsme web s novým rezervačním systémem. Pohodlné je to především pro diváky našich početných představení, která hrajeme v pronajatých sálech mimo Český Těšín,“ vysvětlila marketingová vedoucí Kateřina Mertha.

Novotou voní i logo Těšínského divadla. „Logo je teď výrazně zapojeno i do grafické podoby plakátů a dalších tiskovin, například pozvánek a programů. V souvislosti s tím vznikly další nové formáty, další jsme převedli do elektronické podoby,“ doplnila Iva Lupková. Dodala, že až se otevřou pokladny divadla, návštěvníci si budou moci pořídit upomínkové předměty z nové kolekce.

V období pandemie Těšínské divadlo klade velký důraz na komunikaci s publikem přes sociální sítě. Na Facebooku spravuje čtyři profily, jeden patří divadlu a zbylé tři jednotlivým scénám – České, Polské a Bajce.

 

Další zprávy z regionu