Čerpání benefitu na rekreace a hokejové permanentky

V souvislosti s omezenými možnostmi využití Benefitu 2020 z důvodu opatření proti šíření koronaviru vedení Třineckých železáren rozhodlo o změně způsobu čerpání benefitů na rekreaci a na hokejové permanentky.

Hokejové permanentky zakoupené na benefit lze převést na příští sezónu.

Rekreace

Zaměstnanci si mohou vyčerpat benefit tak, že si u poskytovatelů rekreace pořídí voucher na pobyt, který se uskuteční v roce 2021. Nákup voucheru s využitím benefitu musí proběhnout nejpozději do 31. prosince 2020. Platnost voucheru bude končit 31. prosince 2021. Pokud se rekreace do tohoto termínu neuskuteční, voucher propadá.

Hokejové permanentky

Pro držitele permanentek, pořízených s využitím benefitu, zavedla společnost HC OCELÁŘI TŘINEC takzvaný kreditní refundační systém. V jeho rámci si majitelé permanentek mohou příslušnou částku z kreditu vyčerpat na nákup permanentky na sezonu 2021/2022.

Pokud by někdo s tímto převedením hodnoty benefitu na další sezonu nesouhlasil, může nejpozději do 15. prosince 2020 zažádat prostřednictvím e-mailu ticketing@hcotrinec.cz o vrácení permanentky a Benefit 2020 následně využít jiným způsobem. V souladu s pravidly musí čerpání proběhnout nejpozději do 31. prosince 2020.

Další zprávy z regionu