Nejlepší počiny v třinecké huti ocenila Královna Ocel

Bez tvrdé práce, silné vůle, ale také radosti a spolupráce s kolegy se úspěch nedostaví. Ať už v každodenním životě, či sportu. Své o tom vědí čerství majitelé ocenění Královna Ocel. Ceremoniálem provázela s grácií i osobitým vtipem Barbora Černošková, známá tvář pořadu Branky, body, vteřiny.

Nejlepší zaměstnanci roku 2020 převzali v pátek v podvečer ocenění na galavečeru Královna Ocel.

Právě trefné propojení pracovních aktivit se sportovními výkony nenechalo diváky v divadelním sále třineckého kulturního domu Trisia ani na chvíli chladnými. V celovečerním formátu za účasti rodinných příslušníků se akce uskutečnila po roční pauze. Loni se z důvodu nepříznivé epidemilogické situace konala v komorním stylu.

„Je mi nesmírnou ctí, že se opět můžeme setkat. Máme za sebou nelehký rok, ale těžká doba generuje silné a úspěšné jednotlivce, proto věřím, že ti z vás, kteří za chvíli převezmou ocenění, budou naší fabrice přinášet další úspěchy,“ řekl Jan Czudek, generální ředitel Třineckých železáren.

V první z devíti kategorií vedení skupiny TŽ-MS ocenilo 61 nejlepších zaměstnanců napříč provozy i dceřinými společnostmi. Soškou Královny Ocel 2020 v kategorii Osobnost Roku se může pochlubit Bohdan Kožusznik, který se věnuje oblasti financování a významně se podílí na akvizičních aktivitách. Oceněný Bohdan Kožusznik je místopředsedou dozorčí rady Fotbalového Klubu Fotbal Třinec, proto ne náhodou pozval všechny přítomné na oslavy 100. výročí fotbalu v Třinci, které se uskuteční v sobotu 11. září.

Sportovními aktivitami se to během večera jenom hemžilo, ať už to formou rozhovorů s hvězdami třineckého sportu či filmovými exkurzemi do dob minulých. Aby toho nebylo málo, sportovalo se i na jevišti. Akci zahájila míčová exhibice a dechberoucí vzdušní akrobacie. Pomyslnou třešničkou na dortu byl nezlomný Bob Divílek označován jako muž bez kostí.

O hudební zážitky na olympijské úrovni se postarali operní a muzikálová hvězda Tereza Mátlová a houslový virtuóz Pavel Šporcl.

 

Další podrobnosti a celou fotoreportáž z akce si můžete přečíst ve středečním vydání Třineckého hutníku na stranách 4. a 5. 
Záznam galavečera vysílá také třinecká kabelová televize dnes v pondělí 6. 9. v 16:00 h a 22:00 h, pokračuje až do čtvrtka 9. 9. v časech: 10:00, 16:00, 22:00 hodin.

Další zprávy z regionu