Nový web trz.cz vyzdvihuje ocel

Společnosti Třinecké železárny a Moravia Steel spustily aktualizované webové stránky. Web v novém designu je přehlednější a cílí na informace o udržitelné výrobě a univerzálních vlastnostech třinecké oceli.

Náhled na nový web trz.cz.

Na webu návštěvník zjistí, že ocel je strategická surovina, která je nejvíce recyklovatelným materiálem na světě a je důležitá právě pro realizaci projektů v oblasti životního prostředí.

Na úvodním videu firma ukazuje jak záběry z výroby, tak pohled na užití svých výrobků ve světě. „Ve filmu se objevují například větrné elektrárny v Německu, Holandsku a Dánsku, kde se v rotačních součástech nachází třinecká ocel,“ upřesňuje mluvčí firem Petra Macková Jurásková. Sledující zde najde i ukázky kolejnic označené logem se třemi kladívky v kruhu, které firma dodala na dráhy do Evropy, či pohled na fotovoltaické elektrárny na svých výrobních halách.

Návštěvník si zde najde důležité milníky historie firmy. V samostatné sekci nazvané Steel for Green skupina shrnuje svůj plán transformace, jehož cílem je významné snížení emisí CO2.
Především ale stránka dává ucelený pohled na výrobky hutě pro zákazníky, obsahuje důležité certifikáty a normy, které jsou výsledkem dlouholeté snahy o neustálé zlepšování kvality.

Další zprávy z regionu