Policie hledá zloděje, ohrožoval pošťačku nožem

Třinečtí kriminalisté intenzivně prověřují zvlášť závažný zločin loupeže. Prosí přitom veřejnost o pomoc. Pozná někdo muže na snímku? Pokud ano, měl by ihned kontaktovat policii.

Pokud poznáte tohoto muže na snímku, volejte policii. Foto: PČR

Zločin se stal v pondělí 12. listopadu 2018 v době od 8.55 do 9.00 hodin před vchodem do jednoho z domu na ulici Lesní v Třinci. „Prozatím neznámý pachatel přistoupil zezadu k poštovní doručovatelce, po které s nožem v ruce požadoval vydání peněz. Žena se snažila pachateli jeho čin rozmluvit, ale nakonec s obavou o svůj život a zdraví peněženku i s penězi odevzdala,“ popsala událost policejní mluvčí Eva Michalíková. Jak dále uvedla, pachatel z peněženky vzal část finanční hotovosti a s ní utekl z místa činu neznámo kam.

Místo činu. Zde muž přepadl pošťačku s nožem v ruce. Foto: PČR

„Na základě výše popsané události žádáme občany, kteří by mohli podat jakékoliv informace o totožnosti muže, který je zachycený na snímku, ať se obrátí na službu kriminální policie Třinec, tel. 604 300 198, linku 158, nebo na kteroukoliv policejní služebnu,“ doplnila mluvčí s tím, že za poskytnuté informace policie předem děkuje.

Další zprávy z regionu