Na Baník fotbalisté Třince nestačili

Třebaže ještě necelých deset minut před koncem fotbalisté Třince nad rezervou ostravského Baníku vedli, vinou dvou slepených branek definitivně přišli o konečné druhé místo v tabulce i jarní domácí neporazitelnost na vlastním hřišti.

Vojtěch Brak brání Davida Kašpárka. Foto: ba

FK Třinec – FC Baník Ostrava „B“ 2:3 (0:2)

Díky trefám Vlachovského, který se prosadil na jaře vůbec poprvé a Machuči, třinečtí fotbalisté vyhráli první poločas. Po změně stran zcela vyklidili střed pole a výsledek na sebe nenechal dlouho čekat – mladí Ostravané brzy snížili a v závěru strhli vítězství na svou stranu.

„Těžko se mi hledají slova, ztratili jsme dobře rozehraný zápas, ve kterém jsme vedli 2:0. Docela brzy jsme dostali gól na 2:1 a to rozhodlo o průběhu utkání,“ okomentoval střetnutí trenér Třince Tomáš Hejdušek.

Branky: 6. Vlachovský, 38. Machuča – 56. Málek, 86. Diviš, 88. Chvěja. Rozhodčí: Tomanec – Svoboda, Mayer. ŽK: Samiec, Hejdušek – Elekana, Říha.

Třinec: Mrózek – Omasta, Brak, Dadak, Bolf – Machuča (79. Bartůněk), Samiec – Vlachovský (83. Szewieczek), Konečný (79. Clement) – Yakubu (65. Ayoola) – Dedič. Trenér: Hejdušek.

Ostrava „B“: Struhař – Sirotek, Měkota, Temel (62. Chvěja), Hapal – Málek, Holaň, Elekana (72. Fadairo), Kilibarda (46. Říha) – Kašpárek (72. Diviš), Drozd. Trenér: Dvorník.