Přes šest stovek lidí podpořilo nemocnou Klárku

Výtěžek třetího ročníku Lomňanských vrcholů, který se uskutečnil v sobotu v Dolní Lomné, dostane šestiletá těžce nemocná Klárka (její příběh naleznete na našem webu ehutnik.cz).

Mezi účastníky vládla dobrá nálada. Foto: pořadatelé

„Na této sportovní dobročinné akci, kterou organizuje místní spolek Sport for Hearts Dolní Lomná, se potkala pěkná řádka lidí, dorazilo přes 600 účastníků, kteří strávili den na horách a k tomu ještě podpořili dobrou věc,“ zhodnotil akci jeden z pořadatelů Radek Sikora.
Večerní program se už nesl v duchu tomboly, která nabídla nepřeberné množství cen včetně kozy jako hlavní výhry, a výtěžek z ní také poputuje Klárce.

„Částku odhadujeme na 180 tisíc korun. Přesné číslo budeme znát, jakmile Charita sečte obsah zapečetěných pokladniček,“ naznačil Sikora. Den zakončilo pohodové vystoupení třinecké kapely Cafe `80, které ještě více podtrhlo skvělou atmosféru celého povedeného dne,“ dodal Sikora.

„Jednalo se o super akci a veliké díky patří všem, ale zejména klukům z pořádajícího spolku Sport for Hearts. Ti dokázali na úkor svého volného času uspořádat něco pro druhého, přičemž s tím byla spousta práce. Je to neskutečné,“ uzavřeli rodiče Klárky.

Podrobnosti naleznete na webových stránkách pořadatele.

Další zprávy z regionu