První výhru Třinec přivezl z Púchova

Rčení do třetice všeho dobrého se naplnilo v případě třineckých fotbalistů, kteří zvítězili v Púchově.

Třinec testuje záložníka Juniora. Foto: ba

Po dvou porážkách s Dubnicí (1:2) a Bánskou Bystricí (0:3) nově se rodící tým Třince uspěl v Púchově, kde zvítězil 3:2.

Domácí fotbalisté se dostali do vedení, ale Třinec srovnal krok a ve druhém dějství zvrátil stav utkání ve svůj prospěch.

Trenéři Třince Zbončák s Cieslarem sledovali počínání dvou nových hráčů – Carlose a Juniora, kteří dorazili na testy.

PÚCHOV – TŘINEC 2:3 (1:1)

Branky: 34. Holiš, 81. Mráz z pen. – 40. Machuča, 66. Dedič z pen., 69. Kania.

TŘINEC – 1. poločas: Hasalík – Tandara, Foltyn, Brak, Obadal – Machuča, Samiec – Carlos, Hadji, Junior – Juřena.

2. poločas: Schovanec – Szewieczek, Brak, Straňák, Hýbl – Machuča (60. Zogata), Habusta – Carlos (60. Omasta), Kateřiňák, Junior (60. Kania) – Dedič.