Z titulu se radovali hokejisté Ropice

S pohárem pro vítěze Beskydské amatérské ligy zvesela křepčili hokejisté Ropice. Ve finále s přehledem porazili ostravské Monsters. Jasnou záležitostí byl taktéž souboj o třetí místo, v němž třinečtí Imperators deklasovali hokejisty Hrádku.

Nejlepším týmem BAHL jsou hokejisté Ropice. Foto: ba

Vrcholem finálového dne BAHL na zimním stadionu v Českém Těšíně byl souboj Ropice s Monsters. Hokejisté Ropice se ujali vedení a v dalším průběhu střetnutí navyšovali skóre až na konečných 5:1.

„Ve finále jsme předvedli výborný výkon, na který Monsteři nedokázali reagovat. Řekli jsme si, že je budeme napadat, myslím si, že jsme je přebruslili, že na nás neměli fyzicky. Zvládli jsme to i bez kapitána Marka Lenčovského, který byl na dovolené. Věřil nám,“ pousmál se zástupce kapitána Stanislav Ramik.

Soutěž, která se hraje od roku 2010, jeho tým už jednou vyhrál, ale tehdy Ramik a spol. nastupovali pod hlavičkou sousední Stříteže. Ropice, která po základní části skončila třetí, tak slaví v soutěži premiérový titul.

Více se dočtete v zítřejším vydání Třineckého hutníku.