Logo Kasky je pro letošní rok plné barev, naděje a optimismu

Nové doprovodné logo pro rok 2021 představilo Kulturní a společenské středisko Střelnice v Českém Těšíně. Autorem loga je Jakub Kaleta.

Logo KaSSky pro letošní rok je plné optimismu. Foto: KaSS

Na hlavičkách dokumentů používá Kulturní a společenské středisko Střelnice stávající logo. Nové doprovodné logo bylo původně vytvořeno pro grafické pozadí kulturních informací do městského zpravodaje. „Jelikož je barevně pestré a optimistické, rozhodli jsme se, že bude mít doprovodný charakter, tudíž je budeme využívat v letošním roce,“ řekl tvůrce loga Jakub Kaleta, který je provozně-technickým pracovníkem Kasky.

Barvy vyjadřují čtyři roční období, během kterých Střelnice pořádá různorodé akce pro širokou veřejnost. „Vrcholy a nížiny dokreslují současnou situaci v souvislosti s restrikcemi spojenými s koronavirovou krizí – že jednou jsme nahoře a jednou dole. Kulturní život nyní dostává zabrat,“ pokračoval Kaleta.

Přiznal, že umělec nikdy není se svým dílem spokojen. „Kdyby to bylo možné, logo ještě upravím nebo předělám. Ohlasy totiž byly pozitivní i negativní, jak se říká, tisíc lidí, tisíc názorů,“ dodal Jakub Kaleta.

Další zprávy z regionu